שירותים נוספים

מערכות פירוק

אנו מייצרים כלים סטנדרטיים ובהתאמה אישית למערכות פירוק מהירות. ניתן להתאים את הכלים שלנו כדי לענות על הצרכים הייחודיים של כל לקוח, ולעתים קרובות משתמשים בטכניקות הפשטה שונות כמו בלוק עץ, פחיות משוננות בשילוב ספיד פין כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. התוכנה המתמחה שלנו מאפשרת התאמה אישית קלה של כלי עבודה בהתאם לדרישות הספציפיות.

וואקום פורמינג / תרמו-פורמינג (סכין גבוהה)

מבלט עם סכיני פלדה גבוהות, מדויק ומותאם אישית כך שהתבנית תיכנס באופן חלק לחלל המבלט. כל חלל מיוצר על פי המפרט הרצוי של הלקוחות, וטכניקות ייצור המבלט המתקדמות שלנו מבטיחות שכל חלל נמצא ברמת דיוק גבוהה במיוחד.

לקוחותינו מעריכים את היתרונות הטכנולוגיים של מבלטי הוואקום פורמינג שלנו, מכיוון שהם מציעים איכות קצה מעולה, זמני תכנון מהירים יותר ושימוש מהיר ונוח יותר. מבלטי וואקום פורמינג יעילים גם להפחתת "שיערות" ולספק העברת חום טובה יותר. בניגוד למבלטי מתכת, שם יש לשלוח את כל המבלט להשחזה אם סכין אחת נפגמת,  במבלטים שלנו יש להחליף רק את הסכין הפגומה. מכיוון שהסכינים מכופפות מאותה הצורה, ניתן להחליף אותן על המקום, במהירות ובקלות ולחסוך זמן יקר.

תבנית הקמה לקרטון

תבניות ההקמה המודפסות שלנו הן הראשונות מסוגן בשוק. הן מגיעות ברמה גבוהה מאוד של דיוק, נוקשות וחזקות ועשויות מחומר סטרילי החשוב מאוד במיוחד לאריזות מזון. התבניות הן גם מאוד אסתטיות לעין, וזה מאוד חשוב.
אנו מספקים שירותי הדפסה לכל גודל תבנית הנדרש ותוך 24 שעות הוא יעשה את דרכו אליך.

שבלונות פרטינקס

שבלונות הפרטינקס מציעות אמצעי "חסכוני" להפחתת זמני הכנה ולהארכת אורך החיים של מבלטים חוזרים. שבלונות אלה מדויקות ונשמרות לאורך זמן. התהליך של שימוש בשבלונת פרטינקס הוא פשוט ומהיר יותר מאשר שיטות מסורתיות. אנו מציעים את השבלונות מהחומרים הטובים ביותר (סיטו), המתאימות לצרכי והעדפות הלקוח.

שירותי חיתוך לייזר

חיתוך הלייזר שלנו הוא אחד המדויקים ביותר בענף ונעשה במהירות שיא בהשוואה לטכנולוגיות אחרות והתוצאות מדהימות.
בעזרת הלייזר אנו יכולים לחתוך את כל סוגי העץ הנפוצים עד עובי של 40-50 מ"מ ובנוסף פרספקס וחומרים אקריליים.

חיתוך לייזר נועד לספק ללקוחותינו יכולות ייצור למגוון רחב של שימושים וברמות הדיוק הגבוהות ביותר, כמו מוצרי תצוגה, מוצרים אלקטרוניים, מוצרי נוי ומוצרים אמנותיים המיוצרים באופן אינדיבידואלי.

טכנולוגיות חיתוך הלייזר שלנו בשימוש גם על ידי אדריכלים, נגרים אומנים ומעצבי מוצרים כדי לייצר פריטים דקורטיביים ואדריכליים לפרויקטים מיוחדים.