חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר משמש לחריצת חומרי הגלם להכנת מבלטים. חיתוך לייזר שלנו הוא מהמדויקים בתעשייה. חיתוך בלייזר עץ ופרספקס בלייזר מבוצע בצורה נקיה ללא שבבים ונעשה במהירות שיא.

חיתוך בלייזר שלנו משמש לחריצת חומרי הגלם להכנת המבלטים, לייצור אבי-טיפוס של מוצרים ולחיתוך מוצרים מדויקים בסדרות קטנות עד בינוניות.

חיתוך לייזר מבוצע בצורה נקייה ללא שבבים ונעשה במהירות שיא בהשוואה לטכנולוגיות אחרות.

חיתוך הלייזר שלנו הוא מהמדויקים בתעשייה. באמצעות הלייזר אנחנו יכולים לחתוך את כל סוגי העץ הנפוצים עד עובי של 40 מ"מ כולל פרספקס וחומרים אקריליים.

חיתוך לייזר מיועד לספק ללקוחות שלנו יכולות ייצור למגוון רחב של שימושים וברמות הדיוק הגבוהות ביותר, דוגמת מוצרי תצוגה, מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי נוי, מוצרים אומנותיים בייצור אישי.

בטכנולוגיות החיתוך בלייזר שלנו נעזרים גם אדריכלים, נגרים אומנים ומעצבי מוצר לטובת ייצור פריטים דקורטיביים וארכיטקטוניים לפרויקטים מיוחדים.

יתרונותיה הרבים והמובהקים של טכניקת חיתוך לייזר הופכים אותה מבחינות רבות לטכניקה יסודית ובסיסית בעולם הייצור של המאה העשרים ואחת.

בניגוד לשיטות חיתוך ישנות יותר, במקרה של חיתוך לייזר רמת הדיוק המתקבלת היא גבוהה ביותר, כמעט חסרת תקדים. זה לא אמור להפתיע אותנו – קרן לייזר היא בעצם סוג של קרן אור ממוקדת ביותר, ואנחנו רואים שימושים רבים ושונים בטכנולוגיית הלייזר, במגוון תחומים, בהם הדיוק הוא שם המשחק. עולם הרפואה מהווה דוגמה מצוינת לכך – ניתוחי עיניים, הסרת שיער ותהליכים רפואיים רבים נוספים המצריכים עבודה ברמת דיוק לה אף אחד מהכלים האחרים אינם יכולים להגיע, נעשים כיום באמצעות לייזר. היתרונות הללו עוברים כעת בהדרגה למגוון רחב של תחומים, וביניהם גם תעשייה וייצור.

רמת הדיוק הגבוהה של מכונת החיתוך בלייזר, כמו גם העובדה כי מדובר במכונה אוטומטית, המופעלת על ידי תכנת מחשב ייעודית, מאפשרת גם לעבד חומרי גלם שונים בתהליך בו רמת הבלאי של החומר היא מינימאלית. זה כמובן מאפשר להוזיל עלויות ולייעל משמעותית את תהליך הייצור הכולל.

גם מהירות משחקת כאן תפקיד מהותי – מבלטים, לדוגמה, הם אובייקטים אשר חיתוכם חייב להיעשות באופן מדויק וכמעט מושלם, על מנת שבאמת יהיו איכותיים ויוכלו לעשות את עבודתם בצורה טובה בתהליך הייצור עבורו הם מיועדים. לכן, תהליך החיתוך שלהם חייב להיות תהליך מוקפד ומדויק, ובשיטות החיתוך הידניות (כלומר, שיטות לא אוטומטיות, בהן אדם כלשהו מפעיל את מכונת החיתוך) משמעות הדרישה הזו היא זמן – ייצור איכותי באמת של מבלט מדויק משמעותה תהליך ארוך יחסית. מכונת החיתוך בלייזר, לעומת זאת, היא מכונה אוטומטית, ולכן לא רק מדויקת יותר, אלא גם הרבה יותר מהירה. מהירות זו מביאה לתהליך יעיל בצורה חסרת תקדים, מה שמבטיח מצד אחד תוצרי ייצור (מוצרים) איכותיים יותר, ומצד שני תהליך מהיר יותר, ולכן גם זול יותר.