מבלטים

מבלטים שטוחים בדיוק ובאיכות מקסימליים

המבלטים השטוחים שלנו באומן לייזר מצטיינים בדיוק מרבי, אמינות ואיכותי ייצור גבוהה, בזכות מיכון מדויק, חומר גלם איכותיים וצוות ייצור מיומן, מקצועי ומנוסה.

החדשנות שלנו היא תולדה של ניסיון רב שנים, הבנה עמוקה בחומרי גלם וחשיבה יצירתית אל מול דרישות הלקוח. אלה הדברים שמאפשרים לנו לספק מבלטים שטוחים לצרכים ספציפיים, כאלה שעוד טרם יוצרו בישראל.

מערכות פירוק (Stripping systems)

באומן לייזר ניתן להזמין מבלטים למכונות אוטומטיות (בובסט, Yoko) בתעשיית הקרטון עם מערכות פירוק לרוב המבלטים. מערכות פירוק מאפשרות לייצר מוצר נקי, עם שאריות פסולת מינימליות ויצור במהירויות גבוהות.

חושבים מחוץ לאריזה

מגוון המבלטים השטוחים שלנו מספק מענה לייצור קרטוני אריזה, תצוגה וקד"ם, תבניות ספוג, מוצרים פלסטיים, מוקצפים, לקסנים, מגנטים, פאזלים ושימושים מיוחדים לתעשיית הרפואה הביולוגית, האלקטרוניקה, המחשוב הניילון ועוד.

שבלונות מספקות מענה למגוון רחב של שימושים, תעשיות וחומרי גלם.

כבישה קרה במבלט שטוח הופכת את העלויות של ייצור חלק בודד למשתלמת הרבה יותר בהשוואה לטכנולוגיות אחרות. תהליך הכבישה מבטיח איכות גבוהה מאוד של מוצר לאורך תקופה ארוכה.

המיכון וחומרי הגלם הטובים בעולם

לנו באומן לייזר יכולות תכנון פנימיות בחברה, שימוש במגוון רחב של סכינים שונים ויכולת להתאים פתרון לחומרים לא שגרתיים במהירות וביעילות.

מיכון מהמותגים הטובים בעולם, ובכלל זאת מכונות לייזר מבית laserComb ומכונת כיפוף, עיבוד וחיתוך הסכינים מבית ServiForm.

סכיני החיתוך של שבלונות מתוצרת Essmann & Schaefer, גרמניה, הם מהמובילים בעולם. מגוון הסכינים הרחב של החברה מאפשר לנו לספק מענה לצרכים ספציפיים ברמת דיוק ומהירות גבוהות במיוחד.

מבלטים רוטטיביים לתעשיית הקרטון הגלי

מבלטים רוטטיביים לתעשיית הקרטון הגלי מאפשרים חיתוך מהיר של אריזות גדולות ובינוניות בכמויות של עד מאות אלפי יחידות, ועם זמן הכנה (set up) קצר יחסית. כאחד מיצרני המבלטים הרוטטיבים הבודדים בישראל, אנחנו באומן לייזר מייצרים מבלטים אמינים ועמידים במיוחד, המסוגלים לחתוך מאות אלפים ואף מיליוני אריזות קרטון גלי.

השבלונות מסופקות בלוחות זמנים קצרים ולכל פריסה נתונה.

מבלטים שטוחים ויתרונותיהם בתהליך הייצור

שבלונות למיניהם מהווים מזה עשרות רבות של שנים חלק בסיסי, מרכזי ומהותי ממרבית פסי הייצור הסדרתיים. אלמנט זה, המוכר גם כ"שטנץ", מאפשר ייצור סדרתי והמוני של מוצרים ממינים ומסוגים שונים, ברמת דיוק ובעקביות הנדרשת על מנת להציע לשוק מוצר איכותי, ברמה גבוהה ואחידה עליה ניתן לסמוך. אחד מסוגי המבלטים השימושיים והנפוצים ביותר בייצור תעשייתי כיום הם מבלטים שטוחים. עבור מה בדיוק משמשים כיום מבלטים שטוחים מהם יתרונותיהם המהותיים אשר הופכים את השימוש בהם למשתלם ונפוץ כל כך?

משטנץ לאריזות ועד לתעשיות המחשוב והרפואה – מבלטים שטוחים

מבלטים שטוחים משמשים כיום לייצור במגוון רחב של תעשיות ותחומים שונים. שבלונות לאריזות, לדוגמה, משמשים כיום בתהליכי הייצור של אריזות מסוגים רבים ומגוונים, דוגמת אריזות קרטון מסוגים שונים (דוגמת קרטוני אריזה או תצוגה), אריזות ניילון ופלסטיק ועוד. את השימוש במבלטים השטוחים ניתן למצוא במגוון רחב של תחומים ותעשיות שונות, החל מתעשיות הקרטון והפלסטיק (בהם משתמשים בשטנצים גם לייצור מוצרים בסיסיים ופשוטים ביותר) ועד לתעשיות מתקדמות וחדשניות דוגמת תעשיית הרפואה המודרנית, ביוטכנולוגיה, תעשיית המחשוב, האלקטרוניקה ועוד.

מגוון זה של תחומים, בו ניתן למצוא שבלונות בשימוש נרחב כחלק בסיסי בתהליכי הייצור של מוצרים פשוטים ובסיסיים לחלוטין, כמו גם מוצרים מתקדמים ופורצי דרך, מעיד יותר מכל על היעילות של שיטת ייצור זו, ועל המקום המרכזי של מבלטים בכלל ומבלטים שטוחים בפרט בעולם הייצור ההמוני כיום. זאת, כמובן, בעקבות היתרונות המהותיים של שבלונה כגורם ייצור פשוט ומרכזי.

מיכון מתקדם, מגוון חומרי גלם שונים וצוות מיומן – יתרונות השימוש בשבלונות

מהם, אם כן, היתרונות הרבים והמהותיים המאפיינים מבלטים שטוחים, והופכים אותם לחלק אינטגראלי ומרכזי כל כך בתהליכי  ייצור רבים ושונים של מגוון רחב של תעשיות ותחומי ייצור?

היתרון הראשון הוא כמובן המיכון באמצעותו מייצרים את המבלטים עצמם, ובפרט – רמת הדיוק של מיכון זה. כיום, ניתן לייצר שבלונות גם בטכנולוגיות חדישות כמו חיתוך בלייזר, ובכך להבטיח ייצור מדויק, אמין ואיכותי של מבלטים במגוון רחב של גדלים, צורות וחומרי גלם. כמובן שאחת התכונות המהותיות ביותר של המבלט היא רמת הדיוק שלו (שכן המבלט משמש כשבלונה על פיה מייצרים חלק מסוים מהמוצר, כך שעל מנת שהמוצר הסופי יהיה אחיד, מדויק ואיכותי יש צורך בשבלונות מדויקות עבור כל אחד מהחלקים), ולכן ברור מדוע שימוש במכונה אוטומאטית לחיתוך בלייזר יכולה לספק שבלונות ברמת איכות אופטימאלית.

מלבד למיכון באמצעותו מייצרים את המבלטים, גם מגוון חומרי הגלם בהם ניתן להשתמש לייצור מבלטים אלו (כמו גם לייצור מוצרים באמצעות השבלונות הללו) הוא עצום. וכך ניתן למצוא מבלטים שטוחים העשויים חומרי גלם שונים, ואשר משמשים בתהליך הייצור של מוצרי מתכת, פלסטיק, ניילון, קרטון ומגוון חומרי גלם נוספים, המאפשרים למבלטים השטוחים לשחק תפקיד מפתח בהליכי הייצור של אינספור אלמנטים במגוון רחב של ענפים.

וכמובן שביתרונותיהם של המבלטים השטוחים שלנו חייבים לציין גם את ההון האנושי המשובח, בלעדיו אף חלק מתהליך הייצור לא יכול היה לקרות בצורה טובה. העובדים המיומנים שלנו יודעים כיצד לייצר שבלונות איכותיות ומדויקות, בתהליך ייצור המתאפיין בבלאי מינימאלי ובתועלת מקסימאלית עבור הלקוח.